Zaterdagmiddagconcert – The Atlantic Trio – ‘La Bella Italia’

Pianotrio´s uit Italië? Ze bestaan echt! Het Nederlandse The Atlantic Trio vond een aantal onbekende maar onweerstaanbare werken vol belcanto, van componisten met klinkende namen als Di Meglio en de (Duits-Italiaanse) Wolf-Ferrari.
Ook Vittorio Monti was een Italiaan – van hem horen we de spectaculaire Csardas in een gloednieuw arrangement voor pianotrio. Waan u even in La Bella Italia met dit zomerse en hoogst originele programma.
Het programma:
Vincenzo di Meglio (1825-1883) – Andante e Allegro
Ermanno Wolf-Ferrari (1876-1948) – Pianotrio no. 1
Vittorio Monti (1868-1922)/bew. Bas Verheijden – Csardas voor pianotrio
The Atlantic Trio
Ansfried Plat – cello
Janneke van Prooijen – viool
Bas Verheijden – piano
Reserveren
Het is alleen mogelijk de Oosterkerk te bezoeken met een reservering. Je kan via deze pagina één van de beschikbare stoelen reserveren.
Hier kan je meer informatie vinden over de coronamaatregelen die we hebben getroffen om uw bezoek veilig en aangenaam te laten verlopen.